İmmünoloji Kurslar

UYGULAMALI FLOW SİTOMETRİ EĞİTİMİ

1989 yılında ilk olarak İstanbul Üniversitesi Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü, İmmünoloji Anabilim Dalı bünyesinde kurulan flow sitometri sistemi ile başlatılan projeler çerçevesinde çok sayıda çalışma yapılmıştır ve bu konudaki bilgi birikimi 1995 yılından itibaren her sene düzenlenen “Uygulamalı Flow Sitometri Eğitimi” yoluyla bu alanda çalışan araştırıcılara aktarılmaktadır.

DETAE İmmünoloji Anabilim Dalı tarafından 1995 yılından itibaren düzenlenen ve yurtiçi yüksek katılımın gözlendiği Flow Sitometri kursları yeni kullanıcılar için bir başlangıç, kullanıcılar için ise detaylı bir bilgi alışverişi sağlarken, oluşabilecek projelerde yeni işbirlikleri için de cazip bir ortam oluşturulmaktadır.

XXIII. Uygulamalı Akan Hücre Ölçer Eğitimi, 22-26 Mayıs 2017 tarihlerinde, İstanbul Üniversitesi Aziz Sancar Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü İmmünoloji Anabilim Dalında yapılacaktır.

Beş gün sürecek olan eğitimin sabah bölümünde teorik konular işlenecek, öğleden sonra ise pratik uygulamaya yer verilecektir. Eğitim katılım ücreti 2500 TL’dir. Öğle yemekleri ve kahve arası ikramlar ücrete dahildir. Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri için katılım ücreti 2000 TL’dir.

Kayıt ve Başvuru Formunu indirmek için lütfen TIKLAYINIZ…

Toplantı programını indirmek için lütfen TIKLAYINIZ… 

kurs-afis-2017

Kayıtla ilgili bilgiler için lütfen Kayıt ve Başvuru Formunu inceleyiniz.

Kayıt ve Başvuru Formunu indirmek için lütfen TIKLAYINIZ…

İstanbul Üniversitesi © 2017 All Rights Reserved