X. Aziz Sancar DETAE Günleri Kayıt ve Bildiri Gönderimi Başlamıştır

Değerli katılımcılar,

Sizleri 29-30 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan X. Aziz Sancar Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü Günleri’ne davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Toplantımıza yurt içi ve yurt dışındaki üniversitelerden değerli bilim insanları konuşmacı olarak destek verecektir. Toplantı 100 kişi ile sınırlı olup, katılmak isteyenlerin başvuru formunu doldurup iletmesi gerekmektedir.

Toplantımız için bildiri başvuruları başlamış olup başvuruların ekteki formatta toplantı sekreterliğine iletilmesi rica olunur. Her disiplinden araştırmacılar, eğitimciler, lisansüstü öğrenciler ve hekimler bildirilerle başvuru yapabilirler. Bu seneki ana temamız olan aşılar ve immün yetersizlikler konularının yanı sıra farklı araştırma alanlarında yapılmış temel bilim ve klinik çalışmalar da değerlendirmeye alınacaktır.

Sözlü ve e-poster bildirileri arasından değerlendirme kurulu tarafından seçilecek olan çalışmaların tam metinleri EXPERİMED dergisinin gelecek sayısında yayınlanacaktır.

Toplantımıza bilimsel katkılarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla,

DÜZENLEME KURULU X. Aziz Sancar Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü Günleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler için TIKLAYINIZ...


Kayıt ve bildiri formu için TIKLAYINIZ...Son başvuru tarihi: 2 Kasım 2019

ozlemtk@istanbul.edu.tr (0 212 414 20 00 /33326)

yusufmetin@istanbul.edu.tr (0 212 414 20 00 /33344)